Bizimle sipariş verirken kapsamlı bir hizmet paketi sunuyoruz

Lojistik ve Gümrük Müşavirliği Desteği.

Siparişinizin nakliyesini, Hindistan'daki fabrikamızdan veya talep hacmine bağlı olarak size en yakın depolama alanımızdan düzenleriz. Mevcut tesislerimiz Letonya ve Almanya arasında.

 

Sektörün uzmanı tarafından seçilen mevcut lojistik ortaklarımıza dayanarak en iyi teklifimizi sunacağız ve mümkün olan en hızlı teslimat süresine saygı göstermeye gayret göstereceğiz. Tipik olarak, depolarımızdan sevk etmek için yükler için 5 ila 10 iş günü sürer; Hindistan'dan gemiye gönderilirken, biraz daha zaman alacak: 45 ila 60 iş günü.

 

Gümrük komisyonculuğu (bu nedenle tüm kağıtların işlenmesi) hizmetimize dahildir ve ülkenizdeki ithalatta yer alan ürünlere verdiğimiz görevlere bakmanızı öneriyoruz. Bu taahhütlerle gelen tüm masraflar, genellikle gönderinin öncesinde hesaplanır ve teklifimize dahil edilir.

 

Teknik Destek.

Yeni veya mevcut formülasyonlarınızda ExaPhen polyollerinin entegrasyon süreci için teknik bir müşteri desteği sunmak bizim için en iyi yoldur. İngilizce ve Rusça dillerinde yardım sunabilir ve son gelişmelere ve başarılı canlı testlere rehberlik edebiliriz. Teknik danışmanlarımız, poliüretan sektörünün uzmanı ve ürünlerimiz hakkında geniş bilgi birikimine sahiptir.

 

ExaPhen polyolleri üzerinde yaptığınız testlere başlamadan önce, ExaPhen ile çalışmış olanlardan ipuçları almak ve değerli zamandan tasarruf etmenize yardımcı olabilmek için teknik desteğimizle bir araya gelmenizi öneririz.

 

Teknik tarafımızla doğrudan iletişim kurmak için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin  technical@elmirasupplies.com.

 

Çok Dilde Satış Desteği.

Üretimleriniz için önemli malzemelerle uğraşırken iletişimin nasıl önemli olduğunu anladığımızdan dolayı, sonuç olarak hareket ediyoruz ve uluslararası müşteri hizmetlerimize çok dilli satış ve müşteri desteği sağlıyoruz. Şimdilik, Fransızca, Rusça, Türkçe, İtalyanca ve Felemenkçe olarak yardım ve hizmetimizi gururla sunuyoruz..

 

Satış ekibimizle doğrudan iletişim kurmak için lütfen iletişime geçin  sales@elmirasupplies.com.

 

EXAPHEN POLYOLS

Elmira Industrial Supplies u.g.
2, Charlottenstraße. 10969. Berlin
VAT no: DE311652344

sales@elmirasupplies.com
+49(0) 03080932820

© 2018. Elmira Industrial Services  All Rights Reserved

Elmira Industrial Supplies u.g.
2, Charlottenstraße. 10969. Berlin
VAT no: DE311652344

sales@elmirasupplies.com
+49(0) 03080932820